Se Zuzkou Hejnovou o dobrém jídle nejen pro sportovce

Proč děláme live streamy a co se v nich můžete dozvědět

Proč děláme live streamy a co se v nich můžete dozvědět

Určitě jste si všimli, že se u nás na Facebooku občas objeví nějaký live stream.

Živé vysílání je formou, jak se pro mnoho z vás můžeme stát dostupnější a tak trošku víc face to face. Během live streamu můžeme odpovídat živě na jakékoliv vaše dotazy a vy můžete využít toho, že u vysílání bývá Katka, která je odbornice na zdravou stravu.

Určitě vám neunikl první záznam, ve kterém Katka odpovídala na nejpalčivější dotazy týkající se převážně sportovní výživy, mrknout můžete tady:

Katka je nutriční specialistka, která prostě má přehled. Pomáhá nám na blogu s odbornějšími tématy a díky tomu vám můžeme dát ten nejkvalitnější obsah nadupaný podloženými informacemi.

Druhý live stream šel ještě více do hloubky, ale ani toho se Katka nezalekla:

A v neposlední řadě náš třetí live stream, kterého se účastnila i Zuzka! Odpovídala na dotazy ohledně jídla, tréninku i kariéry:

A co dál?

Již brzy vás čeká LIVE STREAM číslo 4 a bude speciální! Budeme v něm totiž všechny tři – Zuzka, Katka i Andy!

Těšit se můžete 8.10. večer a nezapomeňte, že vám rádi něco povíme, poradíme nebo vás jen tak pozdravíme. Živá vysílání děláme pro vás, abyste se také něco zajímavého dozvěděli a mohli se s námi aspoň takto potkat.

Moc se těšíme a napište si pondělí do diářů!

Zuzka, Andy a Katka

 

Těšte se na další články, které pro vás chystáme se Zdravým stravováním.

 


Related Posts

Jak na zdravé přibírání aneb co když chce sportovec nabrat

Jak na zdravé přibírání aneb co když chce sportovec nabrat

Ačkoliv by se dalo říct, že chce dnes každý jen hubnout, existuje spousta lidí s opačným problémem – ať dělají co dělají, nemohou přibrat. V minulém článku jsem se psaly o hubnutí. Pojďme si říct, jak na ZDRAVÉ přibírání hmotnosti. Spousta lidí ve všem stále […]

Jak si udělat dokonalý dýňový krém k večeři

Jak si udělat dokonalý dýňový krém k večeři

Pomalu přichází podzim. Těšit se můžete na lahodné recepty, které vás zahřejí a potěší lahodnou chutí. Jeden takový pro vás dnes máme. Ingrediencí nebude mnoho a tou hlavní bude dýně, jejíž sezóna je za dveřmi a my už ji netrpělivě očekáváme! Dýně jako lék i […]Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *