Se Zuzkou Hejnovou o dobrém jídle nejen pro sportovce

Čeští sportovci na Facebooku #1: Které byste měli také sledovat?

Čeští sportovci na Facebooku #1: Které byste měli také sledovat?

Sport Čechy spojuje. Jsme země, která má obrovské množství velkých talentů. Jsou to sportovci s neuvěřitelnými výkony a zároveň velcí sympaťáci. Každý takový sportovec má za sebou silný příběh, obrovskou dřinu a zaslouží si naši pozornost. Proto pro vás máme další seriálek v podobě zajímavých facebookových profilů českých sportovců, které stojí za to sledovat!

Pojďme si prvních pět z nich představit:

David Svoboda

David je náš oblíbenec. Pro blog nám dokonce poskytl rozhovor, přečtěte si ho tady!

Olympijský vítěz v moderním pětiboji svůj profil plní sportovními příspěvky i těmi z obyčejného života. My máme oblíbené ty s jídlem a pitím, samozřejmě! 😀

Davida najdete na Facebooku jako David Svoboda.

Ester Ledecká

Aktuální hvězda českého sportu po zimní olympiádě, ze které přivezla zlato ze dvou různých sportů – snowboard a alpské lyžování. Její facebooková stránka nás fakt baví, však mrkněte sami, jak umí Ester zabavit své fanoušky:

Ester najdete na Facebooku jako Ester Ledecká.

Andrea Sestini Hlaváčková

Česká tenistka, která na sobě intenzivně maká a nakopne vás každým svým postem. Specializuje se na čtyřhru, ale baví nás její všestrannost:

Andreu najdete na Facebooku jako Andrea Hlavackova.

Vavřinec Hradilek

Vávra, vodní slalomář a kajakař kategorie K1. Věděli jste, že je i herec? Na jeho profilu nás baví to, že se nebojí vyjadřovat k aktuáonímu dění, zajímá o globální problémy, cestuje a ještě vás nechá nakouknout do tajemství vodních sportů.

Vávru najdete na Facebooku jako Vávra Hradilek.

Zuzana Hejnová

Co by to bylo bez Zuzky? Tu jsme v tomto článku nemohli vynechat! I Zuzka má kromě naší stránky Zdravě bez překážek i svůj profil na Facebooku, kde sdílí příběhy z přípravy, závodů i osobního života:

Zuzku najdete na Facebooku jako Zuzana Hejnová – Official.

Máte tipy na nějaké další zajímavé profily? Označte nám je do komentářů na Facebooku pod tento příspěvek! 🙂

Andy a Zuzka

 


Related Posts

Jak na zdravé přibírání aneb co když chce sportovec nabrat

Jak na zdravé přibírání aneb co když chce sportovec nabrat

Ačkoliv by se dalo říct, že chce dnes každý jen hubnout, existuje spousta lidí s opačným problémem – ať dělají co dělají, nemohou přibrat. V minulém článku jsem se psaly o hubnutí. Pojďme si říct, jak na ZDRAVÉ přibírání hmotnosti. Spousta lidí ve všem stále […]

Jak se závodní strava projevuje v Zuzky jídelníčku

Jak se závodní strava projevuje v Zuzky jídelníčku

Opravdové výkony nebudou bez pořádného jídla. To víme moc dobře a proto Zuzka dbá na závodní jídelníček tak, aby byly její výsledky špičkové. Mistrovství světa v atletice v Londýně se blíží a s tím rostou nároky na Zuzky trénink a tudíž i jídelníček. Není to […]Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *